Aktuality

Volby do PSP ČR 2021:

Členové politické strany ROZUMNÍ – Petr  Hannig – za spravedlnost a životní jistoty kandidují ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR na kandidátních listinách Aliance pro budoucnost, volební číslo 9 

a na kandidátce ALIANCE NÁRODNÍCH SIL, volební číslo 7

Předseda Rozumných, Mgr. Petr Hannig, kandiduje jako lídr Královéhradecké kandidátky Aliance pro budoucnost, volební číslo 9,

2017:

Média navazují na nenávistnou kampaň vůči Rozumným i při prezidentské kampani Mgr. Petra Hanniga za Rozumné. Takto předseda odpovídá na jeden ze článků.

 

V sobotu 14. října můžete navštívit petiční stánek Rozumných a podpořit petici na rezidentskou kandidaturu Petra Hanniga v Táboře, od 9:00 před Zemědělskou školou. Přítomen bude kandidát č. 2 Jihočeské kandidátky a člen vedení Národní demokracie Ing. Ivan Cícha.

V pátek 13. října se celostátní lídr Rozumných Petr Hannig účastní rozhlasové předvolební debaty v budově ČRo. Debata se bude vysílat živě od 17 do 18h na Vinohradské 12, moderovat bude Jan Pokorný. Dalšími stranami budou – Realisté; TOP09; KDU-ČSL; Starostové a nezávislí a Cesta odpovědné společnosti. – záznam zde

Ve čtvrtek 12. října od 9.30 podpoří Mgr. Petr Hannig předsedu Národní demokracie a lídra Ústecké kandidátky Rozumných Adama B. Bartoše před obvodním soudem pro Prahu 1, kde bude probíhat další kolo soudu s ABB kvůli jeho projevům a vydaným knihám (číslo dveří 23, přízemí).

Petr Hannig v úterý 10. října navštíví Třebíč kolem poledne, později odpoledne se pak zastaví v Jaroměřících nad Rokytnou. Na obou místech ho doprovodí lídr kandidátky Rozumných na Vysočině MUDr. Vladimír Kotek, Ph.D., MBA.
(já nejedu, pozn. ABB)

ROZUMNÍ zveřejnili rozhlasové spoty, které se vysílají od 4. do 18. října:

V sobotu 7. října je Petr Hannig hostem pořadu Politické spektrum. Vysílá se na ČT24 od 14.05 – záznam zde

V novém blogu se Petr Hannig věnuje především otázce svobody slova a politických projevů současnosti, stejně jako manipulaci s průzkumy veřejného mínění – čtěte zde

ROZUMNÍ zabodovali ve studentských „volbách nanečisto“, kterých se zúčastnilo více než 40 tisíc středoškolských studentů z celé republiky. Daleko za sebou jsme nechali i zavedené strany, jako jsou ČSSD, KSČM či KDU – viz výsledky zde: https://www.jsns.cz/…/studentsk…/vysledky-studentskych-voleb

Ve čtvrtek 5. října Petr Hannig natočil Dotazník a odpoledne se zúčastnil soudu Národní demokracie vs. Ministerstvo vnitra.

Rozumní zveřejnili dvě verze volebního televizního spotu (60 vteřin):

Záznam krátkého vystoupení Petra Hanniga, celostátního lídra Rozumných, v rubirce APEL internetové televize DVTV

Rozhovor Petra Hanniga pro Český rozhlas

V úterý 3. října se v pražské restauraci Lokai (bývalá Koliba na Roztylech) koná beseda s Petrem Hannigem. Více v pozvánce

Ve čtvrtek 28. září se Mgr. Petr Hannig zúčastní Národní svatováclavské pouti ve Staré Boleslavi.

Ve středu 27. září je Petr Hannig hostem Událostí, komentářů (ČT24, od 22:00) – záznam zde (od 22. minuty)

V pátek 22. září míří Petr Hannig na Moravu, navštíví Jihlavu a Znojmo, v sobotu 23. září se v Mikulově zúčastní spolu s lídrem Olomoucké kandidátky Rozumných Ing. Ivanem Hrbkem Národní sýrařské soutěže malých výrobců sýra. K dispozici bude petiční stánek. Adam B. Bartoš podpoří pražskou demonstraci proti zákazu kouření v hospodách.

Ve středu 20. září natáčí Petr Hannig další rozhovor pro DVTV, tentokrát v pozici celostátního lídra Rozumných. (záznam zde). Večer se zúčastnil autogramiády knihy Jiřího Kajínka.

Mgr. Petr Hannig bude dne 19. září 2017 od 19:00 hostem Svobodného rádia v duelu s Tomášem Vandasem (záznam zde). Dopoledne se účastní dalšího soudního líčení s ředitelkou Střední zdravotnické školy Ivankou Kohoutovou, proti které vedou spor neziskovky kvůli tomu, že „somálská dívka“ nemohla nosit čádor v nemocnici.

18. září natáčí celostátní lídr Rozumných Petr Hannig a další kandidáti Rozumných volební televizní spot.

Prezidentský kandidát Mgr. Petr Hannig se v pátek 15. září zúčastní Rokycanských slavností, téhož dne večer pak besedy s občany v nedalekých Strašicích.

Rozumní mají volební potenciál 12 procent a pevné jádro voličů jedno procento. Vyplývá to z výsledků nezávislého průzkumu společnosti Behavio, o kterém informoval například server Aktuálně.cz.

V úterý 5. září se Mgr. Petr Hannig zúčastní losování čísel, které budou přiřazeny jednotlivým volebním stranám.

V pondělí 4. září se Mgr. Petr Hannig zúčastní předvolební debaty v Turnově.

V neděli 3. září se Petr Hannig zúčastní v Přibyslavi tzv. Mlékárenských dnů. Během dopoledne ho bude možné potkat v centru města u petičního stánku, od 13.00 si ho lidé budou moci poslechnout ve velké zasedací místnosti radnice v Přibyslavi.

V sobotu 2. září 2017 dopoledne se Mgr. Petr Hannig zúčastní Tankového dne v Lešanech, odpoledne pak pokřtí Petr Hannig v Jilemnici knihu spisovatelky Aleny Bartoňové „Jak se sekaj milióny“. Křest knihy se uskuteční v Hospodě u Ričiho, Husova 17, Jilemnice, od 16 hodin.

Téhož dne (2.9.) Rozumní podpoří protest plzeňských občanů proti Pilsen Pride. V Nymburce budete moci potkat petiční stánek na podporu Petra Hanniga od 11 hodin do 18 hodin. Petiční stánek Petra Hanniga potkáte i na druhém dni žatecké Dočesné.

Petr Hannig reaguje na dotaz – co uděláte s Ovčáčkem? a představuje program na příští dny.

V pátek 1. září Petr Hannig zavítá na motorkářský sraz do Mladějova. Lídr kandidátky Rozumných v Ústeckém kraji Adam B. Bartoš a lídr kandidátky Rozumných v Plzeňském kraji Aleš Hodina navštívili s petičním stánkem Dočesnou v Žatci.

V neděli 27. srpna budete moci Mgr. Petra Hanniga potkat na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích, spolu s lídrem jihočeské kandidátky Rozumných Ing. Milošem Benediktem a dalšími kandidáty Rozumných.

V sobotu 26. srpna navštíví Petr Hannig a jednička Rozumných v Ústeckém kraji Adam B. Bartoš Císařský den v Kadani.

V pátek 25. srpna bude prezidentský kandidát Mgr. Petr Hannig hostem vernisáže u příležitosti otevření galerie Český ráj v obci Všeň u Turnova.

Ve čtvrtek 24. srpna podpoří Mgr. Petr Hannig příslušníky ozbrojených složek v jejich boji proti důchodové diskriminaci účastí na tzv. „výsluhovém soudu“, který proběhne od 11:30 v justičním paláci Na Míčánkách, Praha 10, 1. patro, č. dveří 1308. Přítomen bude i Mgr. pplk. v.v. Karol König, válečný veterán a poradce Petra Hanniga pro otázky obrany státu.

V úterý 22. srpna bude Mgr. Petr Hannig od 19.00 hostem Vladimíra Kapala na Svobodném rádiu.  – záznam rozhovoru zde

V pondělí 21. srpna u příležitosti výročí okupace Československa zveřejnil Mgr. Petr Hannig na svém blogu nový článek: Ve válce je jasné, kdo je kdo. Komentuje v něm nejnovější teroristické útoky ve Finsku a Španělsku a navrhuje přijmout bezpečnostní opatření v podobě zátaras, které znemožní automobilům v centru Prahy vjíždět na pěší zónu…

V sobotu 12. srpna od 10:00 proběhla ve velké zasedací místnosti hotelu Alpin Avion (Budějovická 69, Praha 4) konference podporovatelů Petra Hanniga s názvem „ROZUMNÍ proti Prague Pride, za intimitu sexuálních orientací“, kde byly představeny programové body na podporu tradiční rodiny, včetně tzv. Milostivého léta 2018, programu Rozumných na oddlužení (nejen) rodin. – videozáznam najdete zde

Petr Hannig zveřejnil na svém blogu nový článek „Chlouba Prahy„, kde zdravým rozumem kritizuje konání Prague Pride.

Ve středu 2. 8. natáčí rozhovor s Petrem Hannigem tým projektu Prezident 21, internetové ankety, ve které také můžete svým hlasem našeho kandidáta podpořit.

V pátek 28.7. poskytl Petr Hannig rozhovor pro ParlamentniListy.cz

Ve středu 26. 7. Petr Hannig vystoupil v internetové televizi All TV

V pondělí 24. července bude Petr Hannig hostem ve studiu Daniely Drtinové na DVTV.

Dne 20. července se Petr Hannig zúčastnil jednání obvodního soudu pro Prahu 1, který začal řešit kauzu předsedy Národní demokracie Adama B. Bartoše. Poskytl také rozhovor rádiu Frekvence 1

Tisková konference, na které Petr Hannig oznámí oficiálně svoji kandidaturu na prezidenta, se uskuteční dne 19. července v 10:00 v restauraci U kalendů v Praze.

Petr Hannig napsal další blog, ve kterém popisuje, co ho vedlo k přijetí kandidatury na prezidenta.